Saugos tarnyba Tausauga: Mūsų tikslas – užtikrinti Jūsų ramybę.

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė “Tausauga“ įkurta 1998 m. birželio 25 d. Šiuo metu kompanija yra didžiausia licencijuota saugos tarnyba Tauragės regione (LR VRM Licencija Nr.000301). LR Vidaus reikalų ministerijos suteikta licencija leidžia bendrovei ginkluota apsauga saugoti klientų gyvenamąjį būstą, kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą, saugoti klientus nuo nusikalstamo kėsinimosi į jų gyvybę ar sveikatą.

UAB “Tausauga” yra asociacijos “Apsaugos verslo grupė” (AVG) narė.

Per daugiau kaip 18-a veiklos metų įgytą patirtį, įmonė sukūrė efektyvią ir lanksčią apsaugos paslaugų teikimo sistemą, sugebančią prisiderinti prie kiekvieno kliento poreikių.

Saugos tarnyba “Tausauga“ teikia platų apsaugos paslaugų spektrą. Savo klientams siūlo efektyvius, labiausiai kliento poreikius atitinkančius saugos paslaugų sprendimus.

Įmonė bendradarbiauja su didžiausiomis Lietuvos saugos tarnybomis, teikiant klientams kompleksines saugos paslaugas. Paslaugas teikiame ir kituose regionuose (Šilalė, Jurbarkas, Pagėgiai, Skaudvilė).

Ginkluotos greitojo reagavimo grupės pagalba, saugo objektus prijungtus prie centrinio stebėjimo pulto, nuo įsilaužimo ar gaisro ir operatyviai reaguoja į aliarmo pranešimus 24 valandas per parą.

Saugos tarnyba “Tausauga” vykdo nutolusių objektų (sodybų) stebėjimą, teikia fizinės turto ar asmens fizinės apsaugos paslaugas.

Gerbdama savo klientų interesus UAB „Tausauga“ nevengia atsakomybės ir prisiima įsipareigojimus. Siekdama maksimaliai apdrausti savo klientą, prisiima materialinę atsakomybę už saugomus objektus. Tai yra įtvirtinta mūsų veiklos civilinės atsakomybės draudimu.

Mūsų darbuotojai atestuoti atlikti būsto, viešosios paskirties, pramonės, gamybos, ūkinės ir kitos veiklos statinių apsauginės ir gaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemų projektavimo ir montavimo darbus ypatingos svarbos statybos objektuose (LR Aplinkos ministerijos Atestatas Nr. 4810). Įdiegtoms apsaugos sistemoms ir darbams suteikiame garantiją.Vykdoma pasirinktos apsaugos sistemos techninė priežiūra bei aptarnavimas. (LR VRM PAGD Licencija Nr.0114).

Įmonė diegia sertifikuotas automobilių saugos sistemas. “Tausauga” specialistai gali pasiūlyti sprendimą bet kokio automobilio savininkui: nuo elementarios patikimos apsaugos sistemos iki sudėtingų apsaugos sistemų kompleksų. Atliekamas automobilių žymėjimas, apsaugos sistemos patikra ir pažymų draudimo bendrovėms išrašymas, garantinė ir pogarantinė priežiūra.

UAB „Tausauga“ profesionalumą ir patikimumą pripažįsta šimtai klientų, tarp kurių – stambiausios Tauragės apskrityje veikiančios šalies bei užsienio įmonės, draudimo kompanijos, privačios bendrovės, privatūs asmenys.

UAB “Tausauga” veiklos tikslas – užtikrinti Jūsų ramybę.

Jau 18 metų kartu su Jumis!