Saugos tarnyba Tausauga: Mūsų tikslas – užtikrinti Jūsų ramybę.

Objektų elektroninė apsauga

 

Objektų elektroninė apsauga 24 valandas per parą.

Saugomi pastatai arba objektai, kuriuose įrengtos elektroninės apsaugos sistemos kurios yra pajungtos prie centralizuoto stebėjimo pulto.

Saugomas objektuose esantis turtas nuo gaisro ir įsilaužimo.

Apsaugą vykdo:

Elektroninė apsaugos sistema, kuri operatyviai fiksuoja bet kokius pokyčius objekte: įsibrovimą, gaisrą, sistemos išjungimą-įjungimą, elektros įtampos dingimą. Šios sistemos siunčiami signalai gaunami centriniame stebėjimo pulte telefono linijomis bei nepriklausomais automatinio maitinimo radijo bangų siųstuvais, GSM ar internetiniu ryšiu.

Centrinis stebėjimo pultas, sekantis gaunamus signalus ir atitinkamai reaguojantis į kiekvieną pavojaus signalą bei koordinuojantis veiksmus įvykio metu su greitojo reagavimo grupe, pranešimas užsakovui, specialiųjų tarnybų iškvietimas.

Ginkluota greitojo reagavimo grupė (ekipažas), operatyviai vykstanti į saugomus objektus, iš kurių centriniame stebėjimo pulte buvo gautas pavojaus signalas. Ginkluota greitojo reagavimo grupė yra įgaliota sulaikyti įsibrovėlius ir nustatyti tikslias apsaugos sistemos suveikimo priežastis.