Saugos tarnyba Tausauga: Mūsų tikslas – užtikrinti Jūsų ramybę.

Gaisrinė signalizacija

 

Kiekvienais metais gaisrai nusineša tūkstančius gyvybių. Dėl gaisrų patirti nuostoliai kainuoja milijonus litų. Gaisro jutikliai yra pati atsakingiausia elektroninių gaisrinių sistemų dalis. Nuo jų išdėstymo, tipo, parinkimo didžia dalimi priklauso tinkamas ar netinkamas sistemos veikimas. Elektroninės gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos – vienas patikimiausių būdų išvengti gaisro ir jį greitai pastebėti. Laiku reaguojant, patiriami nuostoliai yra minimalūs.

UAB “Tausauga” yra sukaupusi didelę patirtį projektuojant, instaliuojant ir prižiūrint gaisrines signalizacijas. Mes galime pasiūlyti priešgaisrinės saugos sprendimus dideliems kompleksams, kuriuose gaisrinė signalizacija integruota į pastato valdymo sistemą ir mažiems objektams, kuriuose užtenka įrengti paprastas konvencines priešgaisrines sistemas. Privatiems namams galima pasiūlyti ir pigesnius variantus sumontuojant autonominius gaisro jutiklius.

Visa mūsų siūloma įranga atitinka Europos EN54 standartą ir yra sertifikuota Lietuvos Priešgaisrinės apsaugos departamento prie LR VRM Gaisrinių tyrimų centre.

Atliekame įrengtos gaisrinės signalizacijos techninę priežiūrą, pildome remonto žurnalus.