Saugos tarnyba Tausauga: Mūsų tikslas – užtikrinti Jūsų ramybę.

Sodybų apsauga

 

Pristatome Jums naują paslaugą – objektų, nutolusių nuo didmiesčių, esančių sunkiai privažiuojamose ar surandamose vietose, elektroninę apsaugą.

Objektų, esančių miesto ribose, elektroninė apsauga jau tapo įprastu ir kasdieniu dalyku.sodyba-tausauga

sauga-tausaugaŠiandien, išsprendę patikimo ryšio tarp nutolusio objekto ir centrinio stebėjimo pulto problemas, galime pasiūlyti tokių objektų elektroninę apsaugą ir užtikrinti apsaugininkų atvykimą prie objekto.

Siūlome Jums projektą „Sodybų apsauga“, skirtą šių objektų saugojimui. Objektai į centrinį stebėjimo pultą gali būti jungiami: telefoninėmis linijomis, radijo ryšiu ir GSM ryšiu. Mūsų sistemų diegimo specialistai, atsižvelgę į objekto vietą ir ryšio galimybes, pasiūlys tinkamiausią variantą, užtikrinantį patikimą ryšį.

Siūlomos projekto „Sodybų apsauga“ paslaugos:

Objekto stebėjimas. Apie gautus signalizacijos suveikimus yra informuojamas klientas ar jo nurodyti asmenys. Tai galėtų būti kaimynai ar žmonės turintys galimybę atvykti prie objekto jo apžiūrėti.

Objekto stebėjimas ir reagavimas. Apie gautus signalizacijos suveikimus informuotas klientas sprendžia, ar prie objekto vykti pačiam, ar siųsti apsaugos darbuotojus.

Reagavimas. Centriniame stebėjimo pulte gavę aliarminį objekto signalizacijos sistemos suveikimo signalą, į objektą nedelsiant siunčiame saugos tarnybos greitojo reagavimo ekipažą. Apie signalizacijos suveikimą ir apžiūros rezultatus informuojame klientą.