Saugos tarnyba Tausauga: Mūsų tikslas – užtikrinti Jūsų ramybę.

Vaizdo stebėjimo sistemos

 

Vaizdo stebėjimo sistemos įrengiamos siekiant užtikrinti teritorijos saugumą bei stebėti įvairius procesus – gamybinius, eismo, aptarnavimo ir kt.

kamera-2-tausaugaŠių sistemų paskirtis – perduoti bei įrašyti vaizdo informaciją iš stebimo objekto ir, esant poreikiui, ją peržiūrėti. Sistemos susideda iš vaizdo kamerų, tame tarpe ir valdomų bei pritaikytų darbui nepalankiomis sąlygomis, stebėjimo monitorių, vaizdo perjungiklių, skaitmeninės vaizdo įrašymo bei perdavimo įrangos. Vaizdo stebėjimo sistemos gali funkcionuoti savarankiškai arba būti integruotos į kitas apsaugos ar įėjimo kontrolės sistemas, papildydamos šių sistemų funkcionalumą ir padidindamos apsaugos lygį.

Skaitmeninės technologijos suteikia galimybę stebėti objektą ne tik specialių monitorių pagalba, tačiau ir kompiuterio ekrane, vaizdą perduodant kompiuteriniu tinklu ar internetu. Tai leidžia stebėti objektą iš bet kur, kur tik yra interneto ryšys. Specialios technologijos suteikia galimybę įjungti vaizdo įrašymą reikiamu momentu (suveikus judesio davikliui, atidarius duris ir pan.), vienu metu įrašinėti, stebėti ir ieškoti archyve esančių vaizdų, taip pat yra galimybė nedelsiant išsiųsti objekto nuotrauką nurodytais elektroninio pašto adresais.

 

Montuojame ir techniškai prižiūrime šias vaizdo stebėjimo sistemas:kamera-3-tausauga.ltkamera-5

  • Vidaus stebėjimo ir lauko stebėjimo kameros;
  • Bevielės ir laidinės kameros;
  • IP kameros;
  • PTZ kameros, kupolinės kameros, pieštukinės, standartinės kameros;
  • Vaizdo įrašymo įrenginiai (DVR);
  • Priedai vaizdo stebėjimo sistemoms – objektyvai, klaviatūros, maitinimo blokai, keitikliai ir kt.